14:33 / 05-07-2013
”იმედი”, სატელევიზიო პროგრამა, 8-14 ივლისი

8 ივლისი, ორშაბათი

07.30 იმედის დილა
09.00; 11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
10.00 სერიალი "დაუვიწყარი"
11.20 სერიალი "მაფიის ქვრივი"
12.30 იმედის დღე
14.40 ფულთან თამაში
16.00 სერიალი "დამალული სიმართლე"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
19.05 მთავარი ფაქტორი
21.00 სერიალი "დაბრუნება"
22.00 მთავარი ფაქტორი (გაგრძელება)
23.00 სერიალი "ლიკვიდაცია"
00.15 მხ/ფ "წვრილფეხა თაღლითები"


9 ივლისი, სამშაბათი

07.30 იმედის დილა
09.00; 11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
10.00 სერიალი "დაუვიწყარი"
11.20 სერიალი "მაფიის ქვრივი"
12.30 იმედის დღე
14.40 კონცერტი "თამარ გვერდწითელი" 1 ნაწ.
16.00 სერიალი "დამალული სიმართლე"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
18.50 სერიალი "აკრძალული სიყვარული"
21.00 სერიალი "დაბრუნება"
22.00 სერიალი "ლიკვიდაცია"
23.00 მხ/ფ "ბრძოლის წესები"
01.10 მხ/ფ "მეცხრე ლეგიონი"


10 ივლისი, ოთხშაბათი

07.30 იმედის დილა
09.00; 11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
10.00 სერიალი "დაუვიწყარი"
11.20 სერიალი "მაფიის ქვრივი"
12.30 იმედის დღე
14.40 ღამის შოუ
16.00 სერიალი "დამალული სიმართლე"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
18.50 სერიალი "აკრძალული სიყვარული"
21.00 სერიალი "დაბრუნება"
22.00 ფულთან თამაში
23.00 სერიალი "სტალინის ცოლი"
01.15 მხ/ფ "კეთილი ჯონი"


11 ივლისი, ხუთშაბათი

07.30 იმედის დილა
09.00; 11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
10.00 სერიალი "დაუვიწყარი"
11.20 სერიალი "მაფიის ქვრივი"
12.30 იმედის დღე
14.40 "კაცების შოუ"
16.00 სერიალი "დამალული სიმართლე"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
18.50 სერიალი "აკრძალული სიყვარული"
21.00 სერიალი "დაბრუნება"
22.00 სერიალი "სტალინის ცოლი"
00.15 მხ/ფ "თავშესაფარი"
02.10 მხ/ფ "მელანქოლია"


12 ივლისი, პარასკევი

07.30 იმედის დილა
09.00; 11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
10.00 სერიალი "დაუვიწყარი"
11.20 სერიალი "მაფიის ქვრივი"
12.30 იმედის დღე
14.40 "იმედის გმირები"
15.15 "რომ გადახვალ, გააჩერე"
16.00 სერიალი "დამალული სიმართლე"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
18.50 სერიალი "აკრძალული სიყვარული"
21.00 სერიალი "დაბრუნება"
21.50 თოქ შოუ - "ღია ეთერი"
00.15 მხ/ფ "ბოროტების სავანე - 3"


13 ივლისი, შაბათი

08.00 ან/ფ "ავატარი"
09.00 მხ/ფ "მიუზიკლი, სიყვარული, სპორტი"
11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00; 00.00 "ქრონიკა"
11.15 ან/ფ "სპანჯბობი"
12.00 სერიალი "შუა ქალაქში"
13.00 სერიალი "სონის შანსი"
14.20 "იმედიატორი"
15.50 დოკ/ფ "მეტადონია"
17.50 სერიალი "მაგნატები"
18.50 სერიალი "აკრძალული სიყვარული"
21.00 სერიალი "დაბრუნება" მე-8 სერია
22.00 სერიალი "შუა ქალაქში" 387-ე სერია
23.00 "კაცების შოუ"

00.00 მხ/ფ "რევოლვერი"
02.00 მხ/ფ "ცუდი სიზმრები"


14 ივლისი, კვირა

08.00 ან/ფ "ავატარი"
09.00 მხ/ფ "ვერის უბნის მელოდიები"
11.00; 14.00; 17.00; 19.00; 20.00 "ქრონიკა"
11.15 "ბასტი ბუბუ"
12.00 სერიალი "შუა ქალაქში"
13.00 სერიალი "სონის შანსი"
14.20 მხ/ფ "გაქცეული პატარძალი"
17.40 "იმედის გმირები"
17.50 სერიალი "სახიფათო კავშირი"
21.00 "ღამის შოუ"
22.00 სერიალი "შუა ქალაქში"
23.00 "რომ გადახვალ, გააჩერე"
00.00 "იმედიატორი"
01.30 დოკ/ფ "ურღვევი სამყარო"

მსგავსი სიახლეები
ამ კატეგორიის სხვა სიახლეები