15:01 / 30-11-2012
”რუსთავი 2”, სატელევიზიო პროგრამა, 3-9 დეკემბერი

3 დეკემბერი, ორშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "ქალის მსხვერპლი"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 სხვა ამბები
13.00 "შუა დღე"
15.30 შერეკილები
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "მგზნებარე გული"
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
22.00 მხ/ფ
23.00 შიშის ფაქტორი
01.00 მხ/ფ


4 დეკემბერი, სამშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "ქალის მსხვერპლი"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 04.30 "კურიერი"
12.30 სხვა ამბები
13.00 "შუა დღე"
15.30 ვანოს შოუ
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "მგზნებარე გული"
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
21.50 ეროვნული ლატარეა
22.00 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
23.40 ჩემპიონთა ლიგა
02.00 ჩემპიონთა ლიგის მიმოხილვა
02.30 მხ/ფ


5 დეკემბერი, ოთხშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "ქალის მსხვერპლი"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 04.30 "კურიერი"
12.30 სხვა ამბები
13.00 "შუა დღე"
15.30 შერეკილები
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "მგზნებარე გული"
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
22.00 საქართველოს ვარსკვლავი
23.40 ჩემპიონთა ლიგა
02.00 ჩემპიონთა ლიგის მიმოხილვა
02.30 მხ/ფ


6 დეკემბერი, ხუთშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "ქალის მსხვერპლი"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 სხვა ამბები
13.00 "შუა დღე"
15.30 კომედი შოუ
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "მგზნებარე გული"
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
22.00 პროფილი
01.00 მხ/ფ


7 დეკემბერი, პარასკევი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "ქალის მსხვერპლი"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 სხვა ამბები
13.00 "შუა დღე"
15.30 პროფილი
18.45 სერიალი "მგზნებარე გული"
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
21.50 ეროვნული ლატარეა
22.00 ვანოს შოუ
23.00 სერიალი "მომავლის გაელვება"
01.00 მხ/ფ


8 დეკემბერი შაბათი

08.00 კურიერის დაიჯესტი
08.30 MTV TEEN CRIBS
09.00 MTV ROOM RAIDERS
09.30 MTV MADE
10.00 გუნდი
11.00 სერიალი "კლუბი"
12.00; 15.00; 18.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 ბიზნეს კურიერი
15.30 შერეკილები
17.00

სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
18.30 საქართველოს ვარსკვლავი
22.00 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
23.00 სერიალი "მომავლის გაელვება"
00.00 ჩემპიონთა ლიგის მიმოხილვა
00.30 "Lატინ Aნგელს"
01.00 მხ/ფ
03.30 მხ/ფ


9 დეკემბერი, კვირა

08.00 კურიერის დაიჯესტი
08.30 ან/ფ
09.30 MTV MADE
10.00 გუნდი
11.00 სერიალი "კლუბი"
12.00; 15.00; 18.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 დოკ/ფ
13.00 ეკი ვოკი
15.30 შერეკილები
17.00 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
18.30 სიცილის ზონა
19.00 ყველაზე ჭკვიანი
19.50 სერიალი "ღირსება და ამბიცია"
21.00 P.S.
22.00 კომედი შოუ
23.00 სერიალი "მომავლის გაელვება"
00.00 კარდაშიანების ოჯახი
01.00 მხ/ფ
03.30 მხ/ფ

მსგავსი სიახლეები
ამ კატეგორიის სხვა სიახლეები
"ისე გათავხედნენ, რომ პატრიარქს მოუწოდებენ თავზე წყალი...
”მასტერა” გადააგდეს ქურდებმაც და ჩეჩნებმაც...რას იფიქრებდა ”საწყალი”...