13:10 / 31-05-2013
”რუსთავი 2”, სატელევიზიო პროგრამა, 3-9 ივნისი

3 ივნისი, ორშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "სიყვარული მშვენიერია"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 "შუა დღე"
15.30 ყველაზე ჭკვიანი
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "ცრემლების გვირგვინი"
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
22.00 "საქართველოს ვარსკვლავი"
00.00 მოგზაურობა
00.30 შიშის ფაქტორი
01.30 მხ/ფ


4 ივნისი, სამშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "სიყვარული მშვენიერია"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 "შუა დღე"
15.30 ვანოს შოუ (გამეორება)
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "ცრემლების გვირგვინი"
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
20.50 ეროვნული ლატარეა
22.00 პოზიცია
23.30 სერიალი "გრიმი"
01.00 მხ/ფ


5 ივნისი, ოთხშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "სიყვარული მშვენიერია"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 "შუა დღე"
15.30 იღბლიანი ბორბალი (გამეორება)
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "ცრემლების გვირგვინი"
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
22.00 "ნანუკას შოუ"
23.30 სერიალი "გრიმი"
0.30 კინოაფიშა
01.00 მხ/ფ


6 ივნისი, ხუთშაბათი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "სიყვარული მშვენიერია"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 "შუა დღე"
15.30 კომედი შოუ (გამეორება)
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "ცრემლების გვირგვინი"
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
22.00 პროფილი
23.30 ტოპ-გოგო
01.00 მხ/ფ


7 ივნისი, პარასკევი

07.30 დილამშვიდობისა საქართველო
10.00 სერიალი "სიყვარული მშვენიერია"
11.00 სერიალი "იდუმალი ქალი"
12.00; 15.00; 18.00; 20.00; 21.00; 03.00 "კურიერი"
12.30 "შუა დღე"
15.30 ეკი-ვოკი (გამეორება)
17.00 სერიალი "ვნების უფსკრული"
18.45 სერიალი "ცრემლების გვირგვინი"
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
20.50 ეროვნული ლატარეა
22.00 პოზიცია
23.00 ვანოს შოუ
01.00 მხ/ფ


8 ივნისი შაბათი

08.00 კურიერის დაიჯესტი
08.30 MTV ROOM RAIDERS
09.00 ან/ფ "პატარა პრინცი"
09.30 შერეკილები
10.30 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
12.00; 15.00; 18.00; 21.00; 04.00 "კურიერი"
12.30 ბიზნეს კურიერი
13.30 მხ/ფ
16.30 "ნანუკას შოუ"
19.00 ყველაზე ჭკვიანი
20.05 სერიალი "ერთგულების ძალა"
22.00 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
23.00 რა? სად? როდის?
00.30 კინოაფიშა
01.00 "Latin Angels"
01.30 სერიალი "გრიმი"
02.00 მხ/ფ


9 ივნისი, კვირა

08.00 კურიერის დაიჯესტი
08.30 MTV ROOM RAIDERS
09.00 ან/ფ "პატარა პრინცი"
09.30 შიშის ფაქტორი
10.30 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები" (გამეორება)
12.00; 15.00; 18.00; 04.00  "კურიერი"
12.30 დოკ/ფ
13.00 "საქართველოს ვარსკვლავი" (გამეორება)
16.30

პროფილი (გამეორება)
19.00 ეკი-ვოკი
20.00 იღბლიანი ბორბალი
21.00 P.S.
22.00 სერიალი "ჩემი ცოლის დაქალები"
23.00 კომედი შოუ
00.00 კარდაშიანების ოჯახი
01.00 ტოპ-გოგო
01.30 სერიალი "გრიმი"
02.00 მხ/ფ

მსგავსი სიახლეები
ამ კატეგორიის სხვა სიახლეები