11:34 / 02-11-2012
"საზოგადოებრივი მაუწყებელი", სატელევიზიო პროგრამა, 5-11 ნოემბერი

5 ნოემბერი, ორშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 01.00  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "სიცოცხლე"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.30 "მედიამონიტორი"
00.30 "საფარი"
01.20 მხ/ფ "რიცხვი 23"
03.10 მხ/ფ "მოწმობა ქორწინებისთვის"
05.20 მხ/ფ "ჯადოსნური შარვალი - 2"


6 ნოემბერი, სამშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 02.10  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "ძვლების მკვლევარები"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "აქცენტები"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.40 ფეხბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. ჯგუფური ტურნირი. რეალი - ბორუსია
01.40 მხ/ფ "სირიანა"
02.30 მხ/ფ "რიცხვი 23"
04.20 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


7 ნოემბერი, ოთხშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.00  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "მეცნიერება ფილმებში"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.40 ფეხბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. ჯგუფური ტურნირი. ბენფიკა - სპარტაკი
01.40 მხ/ფ "ჰაზარდელი დიუკები"
03.20 მხ/ფ "სირიანა"
05.30 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


8 ნოემბერი, ხუთშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 02.20  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "100 უდიდედი აღმოჩენა"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 სპორტული თოქ - შოუ. "არენა"
00.00 მხ/ფ "უკანასკნელი სამურაი"
02.40 მხ/ფ "ჰაზარდელი დიუკები"
04.30 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


9 ნოემბერი, პარასკევი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.10  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "ექსტრაორდინარული ქალები"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "აქცენტები"
23.30 "გააგრძელე საქართველოს ისტორია"
00.00 "წითელი ზონა"
01.00 მხ/ფ-ები "ერინ ბროკოვიჩი"
03.30 მხ/ფ "უკანასკნელი სამურაი"
06.00 მხ/ფ "წყნარი ღამე"
07.30 დოკ/ფ "100 უდიდედი აღმოჩენა"


10 ნოემბერი, შაბათი

08.30 დოკ/ფ "ლეონარდო და ვინჩი"
09.30 საბ/მხ/ფ "მარსიანელი ბავშვი"
11.00 "ეთნოგრაფიული ნარკვევები"
11.15 "ვაკა - პედია"
11.30 საბ. ტ/სერიალი "მე და ჩემი მონსტრები"
12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.10  "მოამბე"
13.00 "ჩემი ოჯახი"
14.00 კალათბურთი. საქართველოს ჩემპიონატი. სუპერლიგა. შსს - რუსთავი
16.30 "ჩემპიონთა ლიგის დღიური"
17.00 ქართული

მხ/ფ "ნათლისღება"
19.00 "გურმანია"
21.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
22.00 ტ/სერიალი "სად ხარ?"
23.00 "ახალი ქართული კინო"
23.30 მხ/ფ "კონფლიქტის ზონა"
01.00 მხ/ფ "საწვრთნელი დღე"
03.30 მხ/ფ "სარას ხილვები"
05.10 მხ/ფ "გამიარა, მაგრამ არ დამვიწყებია"


11 ნოემბერი, კვირა

08.00 დოკ/ფ "ბალადა დედოფლისათვის"
09.00 ანიმაც/ფილმი. "ორი ლოთხენი"
10.30 "ეთნოგრაფიული ნარკვევები"
10.45 "ვაკა - პედია"
11.00 "ჩვენი ექსპრესი"
11.30 საბავშვო ტ/სერიალი "მე და ჩემი მონსტრები"
12.00; 14.00; 16.00 "მოამბე"
12.30 "ჩვენი ფერმა"
13.00 რუსთაველის თეატრის სპექტაკლი. "კავკასიური ცარცის წრე"
16.30 "ჩვენი ეზო"
17.30 "ვაშინგტონი დღეს"
17.55 ფეხბურთი. საქართველოს ჩემპიონატი. "ზესტაფონი" - "ტორპედო"
20.00 მხ/ფ "ოუშენის 13 მეგობარი"
22.00 ტ/სერიალი "სად ხარ?"
23.00 "უცნობი მუსიკა"
00.00 მხ/ფ "აბრეშუმი"
02.00 მხ/ფ "საწვრთნელი დღე"
04.10 მხ/ფ "ჩემი სიკვდილის შემდეგ"
06.30 დოკ/ფ "ექსტრაორდინარული ქალები"
21.00 "ცხოვრება მშვენიერია" I გადაცემა
23.00 "გააგრძელე საქართველოს ისტორია" მე - 10 გადაცემა

მსგავსი სიახლეები
ამ კატეგორიის სხვა სიახლეები
"ხმამაღლა ვიტყვი, რომ მის მსგავს კარგ ადამიანს...
”ლევან ბერძენიშვილს ჩვენს სულკურთხეულ ვაჟა-ფშაველაზე მიუქარამს რაღაც,...
"უარის მიუხედავად, ისინი ჯიუტად ცდილობენ ჩვენს გაცნობასა...