11:34 / 02-11-2012
"საზოგადოებრივი მაუწყებელი", სატელევიზიო პროგრამა, 5-11 ნოემბერი

5 ნოემბერი, ორშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 01.00  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "სიცოცხლე"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.30 "მედიამონიტორი"
00.30 "საფარი"
01.20 მხ/ფ "რიცხვი 23"
03.10 მხ/ფ "მოწმობა ქორწინებისთვის"
05.20 მხ/ფ "ჯადოსნური შარვალი - 2"


6 ნოემბერი, სამშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 02.10  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "ძვლების მკვლევარები"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "აქცენტები"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.40 ფეხბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. ჯგუფური ტურნირი. რეალი - ბორუსია
01.40 მხ/ფ "სირიანა"
02.30 მხ/ფ "რიცხვი 23"
04.20 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


7 ნოემბერი, ოთხშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.00  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "მეცნიერება ფილმებში"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
23.40 ფეხბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. ჯგუფური ტურნირი. ბენფიკა - სპარტაკი
01.40 მხ/ფ "ჰაზარდელი დიუკები"
03.20 მხ/ფ "სირიანა"
05.30 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


8 ნოემბერი, ხუთშაბათი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 02.20  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "100 უდიდედი აღმოჩენა"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "დიალოგი დავით პაიჭაძესთან"
23.00 სპორტული თოქ - შოუ. "არენა"
00.00 მხ/ფ "უკანასკნელი სამურაი"
02.40 მხ/ფ "ჰაზარდელი დიუკები"
04.30 მხ/ფ "დედამიწის დასალიერისაკენ"


9 ნოემბერი, პარასკევი

07.30 "ჩვენი დილა"
09.00; 10.00; 12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.10  "მოამბე"
11.00 "სამოთხის ვაშლები"
12.45 "პირადი ექიმი" - მარი მალაზონია
13.30 "დღეს ორის ნახევარზე"
15.00 "სოციალური აზრი"
15.30 მულტსერიალი "პაპირუსი"
17.00 დოკ/ფ "ექსტრაორდინარული ქალები"
18.00 "პეპე და მეგობრები"
19.05 ტ/სერიალი "ღირსება და პატივი"
21.00 ტ/სერიალი "საიდუმლო აგენტები"
22.00 "აქცენტები"
23.30 "გააგრძელე საქართველოს ისტორია"
00.00 "წითელი ზონა"
01.00 მხ/ფ-ები "ერინ ბროკოვიჩი"
03.30 მხ/ფ "უკანასკნელი სამურაი"
06.00 მხ/ფ "წყნარი ღამე"
07.30 დოკ/ფ "100 უდიდედი აღმოჩენა"


10 ნოემბერი, შაბათი

08.30 დოკ/ფ "ლეონარდო და ვინჩი"
09.30 საბ/მხ/ფ "მარსიანელი ბავშვი"
11.00 "ეთნოგრაფიული ნარკვევები"
11.15 "ვაკა - პედია"
11.30 საბ. ტ/სერიალი "მე და ჩემი მონსტრები"
12.00; 14.00; 16.00; 19.00; 20.00; 03.10  "მოამბე"
13.00 "ჩემი ოჯახი"
14.00 კალათბურთი. საქართველოს ჩემპიონატი. სუპერლიგა. შსს - რუსთავი
16.30 "ჩემპიონთა ლიგის დღიური"
17.00 ქართული

მხ/ფ "ნათლისღება"
19.00 "გურმანია"
21.00 "ქართული დოკუმენტალისტიკა"
22.00 ტ/სერიალი "სად ხარ?"
23.00 "ახალი ქართული კინო"
23.30 მხ/ფ "კონფლიქტის ზონა"
01.00 მხ/ფ "საწვრთნელი დღე"
03.30 მხ/ფ "სარას ხილვები"
05.10 მხ/ფ "გამიარა, მაგრამ არ დამვიწყებია"


11 ნოემბერი, კვირა

08.00 დოკ/ფ "ბალადა დედოფლისათვის"
09.00 ანიმაც/ფილმი. "ორი ლოთხენი"
10.30 "ეთნოგრაფიული ნარკვევები"
10.45 "ვაკა - პედია"
11.00 "ჩვენი ექსპრესი"
11.30 საბავშვო ტ/სერიალი "მე და ჩემი მონსტრები"
12.00; 14.00; 16.00 "მოამბე"
12.30 "ჩვენი ფერმა"
13.00 რუსთაველის თეატრის სპექტაკლი. "კავკასიური ცარცის წრე"
16.30 "ჩვენი ეზო"
17.30 "ვაშინგტონი დღეს"
17.55 ფეხბურთი. საქართველოს ჩემპიონატი. "ზესტაფონი" - "ტორპედო"
20.00 მხ/ფ "ოუშენის 13 მეგობარი"
22.00 ტ/სერიალი "სად ხარ?"
23.00 "უცნობი მუსიკა"
00.00 მხ/ფ "აბრეშუმი"
02.00 მხ/ფ "საწვრთნელი დღე"
04.10 მხ/ფ "ჩემი სიკვდილის შემდეგ"
06.30 დოკ/ფ "ექსტრაორდინარული ქალები"
21.00 "ცხოვრება მშვენიერია" I გადაცემა
23.00 "გააგრძელე საქართველოს ისტორია" მე - 10 გადაცემა

მსგავსი სიახლეები
ამ კატეგორიის სხვა სიახლეები
ვინ არიან თალიბები? საკუთარი ხალხისა და რელიგიისთვის...
"დასავლეთს აქვს გავლენა თბილისზე და ჩვენს...
"ვიცი, რომ სააკაშვილმა დანაშაული ნამდვილად ჩაიდინა""...
ცოტამ თუ იცის, მცხეთის რაიონში არის სოფელი...